Održana edukacija za učitelje u sklopu projekta ”Ready – STEM – Grow”

U petak, 2. prosinca 2022. godine u sklopu projekta Ready-STEM-Grow financiranog od strane Europskog financijskog mehanizma i državnog proračuna Republike Hrvatske, u našoj školi održana je edukacija za učitelje i druge odgojno-obrazovne djelatnike.

Edukaciju na temu ”Microteaching u timskom planiranju učenja, poučavanja i vrednovanja STEM vještina” održao je ravnatelj Katoličke osnovne škole u Virovitici profesor Ivan Mikolić. Na spomenutoj radionici sudjelovali su učitelji predmeta iz STEM područja kao i učiteljice razredne nastave.

Ovom edukacijom u našoj školi otvoren je program aktivnosti u sklopu kojega će učitelji ojačati svoje kompetencije i pripremiti se za diseminaciju stečenih znanja i vještina u svrhu daljnjega poboljšanja kvalitete odgojno-obrazovnoga rada.