MAT liga u našoj Školi

Učenici 3. – 8. razreda naše škole tijekom ove školske godine sudjelovali su na natjecanju MAT liga. Natjecanje je državnog karaktera, iznimnog jake konkurencije, a održalo se kroz 4 kola. Rješavajući zadatke u parovima, učenici su se učili i kvalitetnom ostvarivanju suradnje. Učenici 3. i 4. razreda ostajali su nakon nastave kako bi sudjelovali na natjecanju dok su učenici 5. – 8. razreda na natjecanju sudjelovali online, subotom u poslijepodnevnim satima.

Zbog svega toga, a i zbog truda kojega su uložili u pripremu za natjecanje, naši učenici i mentori zaslužuju posebne pohvale. Svi učenici su ostvarili vrlo dobre rezultate, a posebno su se istakli učenici 3.a razreda, Filip Ljevar i Ivan Rozman, pod mentorstvom učiteljice Zrinke Bešlić, koji su u 4. kolu ostvarili izvanredno 9.mjesto u konkurenciji 144 ekipe.
Popis učenika koji su sudjelovali na natjecanju MAT liga:

3.a, mentorica: Zrinka Bešlić
Ivan Rozman
Filip Ljevar
Šimun Rašić
Nika Marić

3.b, mentor: Željko Čolić
Ante Bodolović
Noa Hel

4.a, mentorica: Anita Rašić
Leona Matković
Jakov Brus Škrljac
Bartol Jakobović
Matija Josipović

4.b, mentorica: Josipa Petriška
Marta Pranjić
Luka Višaticki

5.a, mentorica: Martina Čolak
Lana Tomić
Karlo Šutalo

6.a, mentorica: Martina Čolak
Damjan Leko
Lovro Parac

7.a, mentor: Josip Blagojević
Maja Đurić
Luka Bošnjak
Margareta Jakobović
Iva Banaj
Lovro Šarić

8.a, mentor: Josip Blagojević
Mario Puss
Rebeka Marušić
Fran Galović
Borna Rozman

8.b, mentor Josip Blagojević
Emanuel Turac
Leon Mamić