Kauflandova ViP škola

Ponosno javljamo kako je naša škola već petu godinu Kauflandova škola voća i povrća.
Između gotovo 200 pristiglih video uradaka stručni žiri u sastavu: Marko Vojvodić i Igor Ivanović, kompozitori pjesme „Dobre stvari su pred nama“, Dino Jelusić, izvođač pjesme i Marija Franić, voditeljica Korporativnih komunikacija Kauflanda, izabrao je 42 najkreativnija videa. Pobjedničke škole osvajaju titulu Kaufland škole ViP za školsku godinu 2021./2022.
Za svaku trgovinu Kauflanda u Hrvatskoj odabran je po jedan video, tj. jedna škola koja će tijekom čitave iduće školske godine svakog tjedna besplatno dobivati svježe voće i povrće. Za poslovnicu Kaufland Požega izabrana je naša Škola.
U nagrađenom videu sudjelovali su učenici razredne nastave i njihovi učitelji, dok je tehnički dio stručno odradio vjeroučitelj Marijan Pavelić.