Dvije ekipe plasirale se na državno prvenstvo u krosu

Učenici naše Škole sudjelovali su na županijskoj razini prvenstva u krosu koje se održalo u Zvečevačkom parku u utorak, 26. listopada. Pod vodstvom profesora Marka Vujnovića, naše su dvije ekipe osvojile prva mjesta i pravo nastupa na državnom prvenstvu iz krosa u Poreču.

U konkurenciji sedam osnovnih škola iz Županije naše učenice iz 5. i 6. razreda Hana Hrmić, Iva Penava, Matija Josipović i Lucija Mlakar osvojile su ekipno prvo mjesto, dok su učenice iz 7. i 8. razreda osvojile 4. mjesto.

Učenici iz 7. i 8. razreda Luka Romić, Nikola Prepolec, Jura Milevoj i Gabriel Poleti osvojili su prvo mjesto, a učenici iz 5. i 6. razreda osvojili su 6. mjesto.

Iskrene čestitke učenicima i učenicama koji će Katoličku osnovnu školu u Požegi predstavljati na državnom prvenstvu, te njihovu mentoru Marku Vujnoviću.