Kauflandova prva dostava voća i povrća

Ljetos smo ponosno pisali da je naša Škola već šestu godinu Kauflandova škola voća i povrća. Naime, ove je godine zadatak bio izraditi kuharicu sa zdravim dječjim receptima.
Uloženi trud, rad i kreativnost nagradio je tim vrhunskih kulinarskih stručnjaka -slastičarka Ivana Čuljak, chef Pero Savanović i voditeljica Korporativnih komunikacija Kauflanda Marija Franić. Među 51 osnovnom školom, naša Škola ponijela je titulu partnerske škole i za ovu školsku godinu.

Tom prigodom u utorak, 6. rujna djelatnice Kauflanda posjetile su našu Školu gdje ih je dočekao ravnatelj Frano Barišić koji je potpisao ugovor o donaciji. Djelatnice Kauflanda dostavile su nam slasne jabuke i ukusne rajčice te predali ravnatelju certifikat kojim se potvrđuje da je Katolička osnovna škola u Požegi Kauflandova ViP škola u školskoj godini 2022./2023.