Prvaci Županije u odbojci

U četvrtak, 10. studenoga održano je Natjecanje u odbojci za dječake osnovnih škola Požeško-slavonske županije. Natjecanje je održano u Sportskoj dvorani “Tomislav Pirc” u Požegi, a naši su momci polučili odlične rezultate.

U prvoj su utakmici uvjerljivo svladali svoje vršnjake iz pleterničke OŠ fra Kaje Adžića rezultatom 2:0 u setovima te se tako plasirali u finale. Finalna utakmica protiv učenika iz OŠ Julija Kempfa bila je pravi mali triler, ali su na koncu naši učenici pokazali veću hladnokrvnost te su u napetoj završnici dobili odlučujući set i osvojili prvo mjesto u Županiji rezultatom 2:1. Ovom su pobjedom naši učenici, pod vodstvom prof. Marka Vujnovića, osigurali nastup na državnoj razini Natjecanja u odbojci koje će se održati u ožujku sljedeće godine u Poreču.

Iskrene čestitke našim dečkima i prof. Marku Vujnoviću na ovom iznimnom rezultatu!