Peti a

RAZREDNIK: TOMISLAV MILIČEVIĆ

 

ANJA PULJAŠIĆ

ELIZABETA SKORUP

PETRA MARIĆ

BARTOL MORVAJ

LUKA ROMIĆ

MAJA ĐURIĆ

MARIJA OREŠKOVIĆ

IVAN RADOŠEVIĆ

TEO LEHNER

LUKA BOŠNJAK

BARBARA MARKOVIĆ

MATIJA MIKEL

PETRA RUDEŽ

EDITA ČABRAJA

IVA BANAJ

MARIJA FRIDRICH

MARGARETA JAKOBOVIĆ

ANTE GLASNOVIĆ

LOVRO ŠARIĆ

PETAR ŠARČEVIĆ

EMA MILEVOJ

Četvrti b

UČITELJICA: MARTINA ČERTI

 

Juraj Babić

Petar Barišić

Anđela Bogadi

Karlo Crnković

Mario Došlić

Lucija Čulo

Lara Di Giorgio

Borna Ergović

Josip Jakovac

Katja Kožić

David Lukić

Jura Milevoj

Rebeka Mlakar

Matej Mirković

Filip Pavlović

Jakov Peić

Dina Podobnik

Helena Previšić

Tena Radljević

Dora Satinović

Roko Starčević

Četvrti a

UČITELJICA: LUCIJA PERKOVIĆ / MATEJA NOVAK

Antun Bartolović

Tara Bušić

Lovro Ćernušak

Fran Jakovljević

Tea Jurković

Lucija Kesić

Pavo Korov

Damjan Leko

Petra Lovrić

Niko Mihaljević

Šimun Obućiuna

Ana Ognjenčić

Lovoro Parac

Toni Pastorčić

Klaudio Pipinić

Valentina Puščenik

Rahela Rašić

Lara Rozman

Patrik Sertić

Ivan Soldić

Lukrecija Šarić

Ivana Zeljko

Šesti b

RAZREDNICA: VALENTINA PAULIĆ

Beble Fran
Brekalo Ivan
Čolić Petra
Čurčić Filip
Drabik Ivona
Galović Ana
Hrmić Hana
Kopilaš Gabrijel
Lončarević Sara
Mlakar Lucija
Novak Ivona
Paponja Ema Sofija
Paun Leona
Penava Iva
Peršić Lucija
Trnokop Fran
Šarčević Šimun
Vukić Marija

Šesti a

RAZREDNICA: MARTINA ČOLAK

1. Banaj Ena

2. Bošković Paola

3. Čabraja Tena

4. Hajzler Dora

5. Kocijan Mihaela

6. Kovačević Iva

7. Lončarić Gabriel

8. Makarević Lucija

9. Margeta Lana

10. Obst Nika

11. Petrović Noa

12. Šutalo Karlo

13. Tomić Lana

14. Tomšić Karlo

15. Vidaković Klara

Peti b

UČITELJICA: Valentina Šmitpeter

Filip Bazina

Lana Ciganović

Marko Ćališ

Klara Ferić

Lucija Galović

Gabrijel Hrmić

Framn Kroflin

Antonio Lukić

Petar Majetić

Luka Matković

Matija Marjanović

Pavle Miletić

Tea Mitrović

Stjepan Pavić

Marta Pranjić

Luka Ralešić

Ana Romić

Lovro Serdarević

Luka Šega

Lana Tomić

Luka Višaticki

Ivan Vitez

UČITELJICA: Mirna Puđa

Leon Barišić

Dominik Bošnjak

Ivan Bošnjak

Jakov Brus Škrljac

Nika Bunjevac

Marin Brekalo

Larisa Ciprijanović

Matej Čabraja

Klara Černušak

Petar Galović

Niko Grizelj

Bartol Jakobović

Bruno Jakovljević

Leon Jamuljak

Matija Josipović

Niko Jozić

Borna Krip

Leona Matković

Lukas Ninčević

Mihael Orešković

Noel Rožman

Karlo Tomašević

Knjižnica

Zbog trenutne epidemije koronavirusa molimo vas da se koristite stranicama Virtualne knjižnice Katoličke osnovne škole. RADNO VRIJEME KNJIŽNICE Školska je knjižnica otvorena radnim danom od 8,00 do 14,00 sati. Dobro došli ! Što sve mogu raditi članovi školske knjižnice? posuđivati knjige čitati knjige, časopise služiti se enciklopedijama, rječnicima i drugim zanimljivim knjigama razgovarati, družiti se, …

Opširnije…Knjižnica