I ove godine “Kaufland škola voća i povrća”

I ove je godine naša Škola jedna od pobjedica na Kauflandovu natjecanju “Kaufland škola voća i povrća”.
Ove godine zadatak je bio izraditi kuharicu sa zdravim dječjim receptima.
Uloženi trud, rad i kreativnost nagradio je tim vrhunskih kulinarskih stručnjaka -slastičarka Ivana Čuljak, chef Pero Savanović i voditeljica Korporativnih komunikacija Kauflanda Marija Franić.
Među 51 osnovnom školom, naša Škola ponijela je titulu partnerske škole za nadolazeću školsku godinu.
Posebne zahvale učenicima od 1. do 5. razreda i njihovim učiteljima i razrednicima na odlično osmišljenim i oslikanim receptima, likovnoj skupini i učiteljici likovne kulture Moniki Kostić na izradi naslovnice, našem Luki Matkoviću i učiteljici Ivani Bešlić na napisanim receptima na brajici, učiteljici Luciji na trudu oko uveza recepata te učiteljici Aniti na ideji i izradi QR kodova.